Telefon  0905 119 230

Mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Veštenie pomáha a radí

Už starovekí Gréci, Rimania či Egypťania mali v hlbokej úcte veštcov a cenili si ich rady a odporúčania. Možno povedať, že veštenie v súčasnej forme sa rozšírilo predovšetkým v období stredoveku. Dodnes ho vyhľadávajú najmä ľudia v núdzi, ktorí prežívajú isté krízy či ťažkosti v osobnej alebo pracovnej sfére a chcú poznať riešenie. Aj napriek mnohým skeptikom a odporcom nadprirodzeného (alebo obrazne povedané – vecí medzi nebom a zemou) je veštenie stále žiadané a skutočne pomáha.

Veštenie uznáva rovnováhu

Je mnoho otázok, na ktoré nepoznáme odpovede, aj keď by sme veľmi chceli. Ťažké rozhodnutia, komplikované vzťahy či pocit akéhosi prázdna a zúfalstva sú najčastejšími dôvodmi, ktoré vedú k návšteve veštca. Dôležité je uvedomiť si, že veštenie predstavuje zložitý

proces, ktorý si žiada veľa duchovnej energie a skúsenú osobu, ktorá vás týmto procesom bezpečne prevedie. Je chybou domnievať sa, že veštenie je presné a konkrétne odhalenie budúcnosti. Veštenie vás upozorní na pekné veci, ale aj na prekážky, ktoré môžete očakávať.

Veštenie nie je bosoráctvo

Veštenie nie je bosoráctvo v hanlivom zmysle slova. Vychádza z toho, že medzi nami sú jedinci obdarení istými schopnosťami, s ktorými vedia pracovať tak, aby bola zachovaná rovnováha (dôležitým faktorom je aj karma ako zákon príčiny a následku). Mojím najväčším zadosťučinením je, ak mi ľudia povedia, že som im pomohla, že moje rady boli užitočné. Predkladám im ich cesty, po ktorých sa môžu vydať a upozorním ich, čoho sa majú vyvarovať. Nerozkazujem, neprikazujem, ale radím. Každý sa musí sám rozhodnúť, ktorou cestou sa vydá. Je to jeho slobodná voľba. Verím, že pomôžem aj vám a spolu nájdeme východisko z vašej zložitej situácie. Medzi moje služby patrí aj astrológia, ľudové liečiteľstvo, mentoring, numerológia i chiromantia, ktoré vám ponúkam v rámci Bratislavy.