Telefon  0905 119 230

Mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Karma ako zákon príčiny a následku

Karma, to je uvedomenie si toho, že nič v našich životoch sa nedeje náhodou, že akcia vyvolá reakciu, že každá príčina má následok. Platí staré známe – čo dávaš, to dostaneš. Karma má dopad na pracovný i osobný život. Je individuálna a utváraná našimi skutkami – či už vedomými alebo nevedomými. Karmu možno aj zdediť po svojich predkoch, pretože aj ich činy do istej miery ovplyvňujú naše bytie.

Karma a jej očistenie

Ako ovplyvniť karmu? Dá sa to vôbec? Spôsobov je hneď niekoľko. Karma je ovplyvnená skutkami, konaním, ale aj názormi či životnými postojmi jedinca. Veď každá myšlienka zanecháva v mysli výrazný odtlačok. Tak sa zamyslíte, akú veľkú silu majú pozitívne postoje, myšlienky či názory. Alebo naopak, negatívne myšlienky či postoje. Na prvý pohľad maličkosti, ktoré sú však neuveriteľne mocné. Pomôžem vám uvedomiť si samého seba, svoju jedinečnú

osobnosť a jej smerovanie. Pretože to, aká je vaša karma, resp. v akom stave sa nachádza, je veľmi dôležité. Nepodceňujte jej očistenie, či už úplne alebo čiastočné. Prinesie vám pokoj i úľavu.

Karma a jej formy

Karma je súčasťou každého jedinca a tvorí ju karman (čin, skutok, konanie) v troch formách. Prvou je prarábdha karman, čiže všetky minulé skutky, ktoré sa aj dnes rôznym spôsobom prejavujú. Sančita karman sú taktiež skutky zhromaždené z minulosti, avšak ešte nedošlo k ich prejaveniu. Agámí karman sú skutky, ktoré vznikajú na základne aktuálneho konania a prejavia sa až v budúcnosti. Karma je potvrdením vzťahu príčina – dôsledok. Platí pre každého, je nemožné vyhnúť sa jej. Verím, že každý okamih a moment je voľbou, stačí sa správne rozhodnúť a vybrať si svoju cestu. Rada vám s tým pomôžem. Sústreďujem sa na veštenie, mentoring, ľudové liečiteľstvo, astrológiu, numerológiu i chiromantiu v Bratislave.