Telefon  0905 119 230

Mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ľudové liečiteľstvo a jeho podstata

Ľudové liečiteľstvo je zamerané na príčinu ochorenia, nie na jeho dôsledky. Dôležité je prísť na podstatu a tak ťažkosť dlhodobo odstrániť s dôrazom na dosiahnutie celkovej rovnováhy organizmu. Ľudové liečiteľstvo uznáva princíp harmónie človeka s prírodou. Mojimi klientmi sú často ľudia, ktorí vyskúšali mnoho liekov, terapií či iných procedúr, avšak aj tak sa želaný výsledok nedostavil. Pri stretnutiach (zameraných nielen na ľudové liečiteľstvo, ale aj veštenie, astrológiu, numerológiu, mentoring, karma a i.) si zakladám na individuálnom prístupe, pokojnej a dôvernej atmosfére a maximálnej diskrétnosti.

Ľudové liečiteľstvo čerpá z darov prírody

Som presvedčená, že príroda nám poskytuje neuveriteľné prostriedky pre zlepšenie nášho zdravia. Teší ma, že stále čoraz viac ľudí chce užívať jej dary (veď už naši predkovia vedeli, že okolitá príroda je bohatá na liečivé rastliny s pozitívnymi účinkami). Zameriavam sa najmä

na problémy súvisiace s neplodnosťou, autoimunitou a psychosomatikou v lokalite Bratislava. Verím, že príroda je vždy schopná ponúknuť ten správny liek. Ľudové liečiteľstvo rozhodne nie je niečo zastarané či dávno prekonané. Aj napriek modernej dobe plnej technických vymožeností a technologických zázrakov si príroda stále uchováva svoje jedinečné bohatstvo a silu. Ja osobne vo svojej praxi používam najmä bylinky východných krajín – Malajzia, Čína a India. Sú to najmä huby, riasy a mnohé iné rastliny a výťažky z nich.

Ľudové liečiteľstvo – iný pohľad na zdravie

Ľudové liečiteľstvo, resp. alternatívna medicína, sa sústredí na psychickú aj fyzickú stránku človeka. Sústredí sa na človeka ako celok, posudzuje súvislosti. Spadá pod ňu fytoterapia, aromaterapia, apiterapia a mnohé iné oblasti. Osobitnou kapitolou je tradičná čínska medicína (akupresúra, akupunktúra atď.), ktorá uznáva to, že choroba je prejavom nerovnováhy v tele. Dôležité je zdôrazniť, že ľudové liečiteľstvo nezavrhuje modernú medicínu, ale ponúka aj iný uhol pohľadu na zdravie.